Stiri

Proiecte de viitor ale comunei noastre

Primarul comunei Cordun, Adrian Ciobanu, spune că s-au aprobat mai multe proiecte importante care vor contribui la realizarea planului de dezvoltare a comunei, demarat în urmă cu doi ani.

Sursa: romantv

Concurs de recrutare pentru ocuparea functiei Sef SVSU

Primaria Comunei Cordun , jud. Neamt , organizeaza concurs de recrutare pentru ocuparea pe perioada nedeterminata a functiei contractuale de conducere , vacante in cadrul compartimentului Serviciul Voluntar pentru situatii de urgenta, Protectie civila si SSM : 1 post contractual de conducere de Sef S.V.S.U. Detalii, conditii specifice si calendarul concursului se regasesc in documentul atasat prezentului articol.

Concurs de recrutare pentru ocuparea functiei Sef SVSU

Primaria Comunei Cordun , jud. Neamt , organizeaza concurs de recrutare pentru ocuparea pe perioada nedeterminata a functiei contractuale de conducere , vacante in cadrul compartimentului Serviciul Voluntar pentru situatii de urgenta, Protectie civila si SSM :

• 1 post contractual de conducere de Sef S.V.S.U

atention

Proiectele de viitor ale Comunei Cordun

In conferinta de presa organizata in sediul primariei Cordun, dl. primar Adrian Ciobanu a adus la cunostina publicului care sunt proiectele de viitor ce vor fi implementate in comuna noastra si care au fost demarate formalitatile in primul an de mandat.

Sursa video: YouTube Romantv

Proiectele de viitor

Citeste.

localizare-logo1Dispozitia privind delimitarea sectiilor de votare in vederea desfasurarii alegerilor pentru Senat si Camera Deputatilor din anul 2016.

Comments are closed.