Proiecte de viitor ale comunei noastre

Primarul comunei Cordun, Adrian Ciobanu, spune că s-au aprobat mai multe proiecte importante care vor contribui la realizarea planului de dezvoltare a comunei, demarat în urmă cu doi ani.   Sursa: romantv Share This:

Concurs de recrutare pentru ocuparea functiei Sef SVSU

Primaria Comunei Cordun , jud. Neamt , organizeaza concurs de recrutare pentru ocuparea pe perioada nedeterminata a functiei contractuale de conducere , vacante in cadrul compartimentului Serviciul Voluntar pentru situatii de urgenta, Protectie civila si SSM : 1 post contractual de conducere de Sef S.V.S.U. Detalii, conditii specifice si calendarul concursului se regasesc in documentul atasat prezentului articol. Share This:

Concurs de recrutare pentru ocuparea functiei Sef SVSU

Primaria Comunei Cordun , jud. Neamt , organizeaza concurs de recrutare pentru ocuparea pe perioada nedeterminata a functiei contractuale de conducere , vacante in cadrul compartimentului Serviciul Voluntar pentru situatii de urgenta, Protectie civila si SSM : 1 post contractual de conducere de Sef S.V.S.U Share This: