Lucrarile de canalizare continua in comuna noastra

In aceasta perioada lucrarile de canalizare in satul Cordun se desfasoara chiar mai bine decat in termenele prevazute in contractul de executie. Avem rugamintea ca toti cetatenii ce nu sunt racordati la utilitati, sa se branseze in urmatoarele luni.
Totodata ne cerem scuze pentru neplacerile create!

 Dl primar,Adrian Ciobanu, apreciază că lucrările de canalizare se desfășoară în timp record, 60% fiind făcute în mai puțin de 4 luni. Dealtfel, edilul speră ca până la ziua comunei, în august, lucrările să fie finalizate.

Primar PNL comuna Cordun

#PNLNeamt #AdministratieLiberala Primarul PNL al comunei Cordun, Adrian Ciobanu, apreciază că lucrările de canalizare se desfășoară în timp record, 60% fiind făcute în mai puțin de 4 luni. Dealtfel, edilul speră ca până la ziua comunei, în august, lucrările să fie finalizate.

Publicată de PNL Neamt pe Miercuri, 20 Iunie 2018

Share This:

Bookmark the permalink.